Kto i kiedy potrzebuje kordonów?

Gdy organizuje się imprezę masową albo wystawę w wielu sytuacjach trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu miejsc, na które uczestnicy wydarzeń nie powinni posiadać wstępu. W wielu sytuacjach nie wymaga to wynajęcia firmy ochroniarskiej i dużej liczby groźnie wyglądających osiłków.

Niekiedy wystarczy skorzystać z oferty, jaką daje wynajem kordonów. Kordony to nic innego jak specjalne słupki, między którymi umieszcza się ozdobne taśmy lub sznury. Dzięki nim oznacza się przestrzeń, na którą nie powinno się wchodzić.
Takie kordony wyglądają bardzo estetycznie. Bardzo częstokroć są to niewysokie słupki odgradzające, koloru metalicznego srebra. Kreuje się je w bardzo staranny sposób, dzięki czemu wyglądają bardzo estetycznie. Tym bardziej jeżeli już między nimi umieszcza się ozdobne taśmy lub sznury. Dają one realnie dobry efekt wizualny i bardzo odpowiedniopoprawnie spełniają własne funkcje. Kiedy uczestnicy imprezy widzą takie barierki jest dla nich bezsporne to, że na teren poza nimi wchodzić się nie powinno. Takie kordony wynajem jest dość kosztowną inwestycją. Zwykle należy zapłacić za jeden słupek plus taśmę. Gdy do odgrodzenia posiadamy dość niemały obszar, wydatek może być znaczący. Jednakże w przypadku wielu imprez masowych takie zabezpieczenia są konieczne. Z takimi zabezpieczeniami na co dzień możemy spotkać się w muzeach. Coraz częściej ukazują się one na ekspozycjach sklepowych, gdzie klienci nie powinni mieć dostępu. To właściwy sposób na zabezpieczenie obszaru czy rzeczy, które mogłyby ulec zniszczeniu. Bardzo należycie spełniają one swoja funkcję.
Zobacz również: słupki hotelowe.

0 komentarze:

Prześlij komentarz