Koszulki reklamowe

Starasz się znaleźć sposobu na niebanalną reklamę? Nie chcesz, by twoje gadżety reklamowe okazały się czymś, co momentalnie trafi do kosza? Świetnym pomysłem na reklamę są koszulki z nadrukiem. Koszulki to część odzieży, którą nosi każdy i której przenigdy nie jest za dużo. Są praktyczne i obdarowana osoba będzie ją nosić pamiętając o wszystkim, a jednocześnie pokazując ją innym. Druk na koszulkach to może być twoje logo, nazwa firmy lub niebanalny rysunek przyciągający uwagę z napisem odnoszącym się do twojej działalności.

Koszulki reklamowe mogą posiadać nadruk wyprodukowany w różnej technologii. Nowoczesne metody pozwalają na zyskanie nadruku o sporej trwałości, żywych barwach i odporności na czynniki zewnętrzne. Gwarantują, że druk na koszulkach nie zostanie uszkodzony w trakcie prania, prasowania ani nie zostanie wytarty podczas użytkowania koszulki z nadrukiem. Dzięki mocnym i żywym kolorom nadruku koszulki reklamowe mogą występować w każdym, wręcz ciemnym kolorze. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

W zależności od ilości kolorów, wielkości nadruku i nakładu koszulek polecana jest inna technologia nadruku. Przy ograniczonej ilości kolorów poleca się metodę sitodruku, ponieważ jest bardzo trwała, a cena uzależniony jest od ilości kolorów. W przypadku mniejszego nakładu najbardziej opłacalna jest folia wgrzewana na odzież. Nadaje się świetnie do napisów i łatwych rysunków. Do bardziej trudnych, wykwintnych rysunków najlepiej nadaje się druk cyfrowy. Ta forma umożliwia na zyskanie efektów, które są niemożliwe w przypadku innych technik.

Zobacz więcej: koszulki reklamowe.

0 komentarze:

Prześlij komentarz